wtorek, 10 sierpnia 2010

008. Wieszcz czy prorok?

Na początku kilkakrotnie powtórzone jest słynne zdanie, później cała część wypowiedzi.:-) Wklejam filmik tu, bo na blogu w Onecie nie można wklejać kodu HTML.
Cała treść dostępna jest na mironq.blog.onet.pl

4 komentarze:

 1. Tak się robi historię...

  Manipulacja wypowiedziami, manipulacja faktami, manipulacja emocjami tłumu.

  A potem wojenka polsko-polska. Czasami myśle ze powódź dla tego Narodu to za malo. Tutaj powinna jeszcze pier*dolnąc asteroida.

  Atahualpa

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Atahualpo! Z tej asteroidy uśmiałem się serdecznie. :-))) Można by się jedynie zastanawiać (w zależności od wielkości asteroidy) gdzie powinna pierdyknąć. Może w "czerwoną" Łódź, może w okolice gdańskiej stoczni lub prezydenckiego pałacu. Walnięcie w okolicach Częstochowy lub Torunia byłoby dla niektórych niezrozumiałe i widzieliby w tym udział określonych sił, wysyłających w kosmos sputniki. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. mironq, a może w Lubelszczyznę albo w sam Lublin czyli baston PiS-u i... Palikota;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Asteroida powinna być nie większa niż autobus MZK i powinna walnąć w oklice ul. Wiejskiej podczas głosowania nad budżetem (wszyscy będą w komplecie). Inną lokacją może być Krakowskie Przedmieście w dniu odsłonięcia pomnika ku czci największego bohatera wszechczasów, wstęgę przecinać będzie oczywiście jego brat...

  Jak mawia pewien bohater Pulp Fiction: ...wtedy Lud ten pozna karzącą rękę Pana, gdy ten dokona na nich pomsty w zagniewaniu swoim.

  pozdrawiam

  Atahualpa

  OdpowiedzUsuń