poniedziałek, 26 października 2015

105. Wygrała lewica

źródło: demotywatory.pl

5 komentarzy:

 1. Pożyjemy zobaczymy. Serdeczności-;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawda. Przy zmianie ekipy rządzącej jasnym jest, że pozmieniają się ludzie na stołkach. Wiadomo też, że będą wprowadzać swoje rozwiązania do przepisów. Oby tylko za dużo nie popsuli. Tego niestety pewny nie jestem... :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety duuuużo pracy włożono, aby im przygotować niezły PASZTET na Dzień Dobry. Nikt się nie liczył że to uderzy w nas, prostych ludzi. Wszystko dotyczy wielkich operacji z mamoną. Jak zawsze. W prosty sposób, w imię prawa można kompletnie rozwalić gospodarkę. Nasi odchodzący ze stołków wiedzą jak to zrobić i tą wiedzę wykorzystali. Niestety. Nie cieszę się.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze, Puchatek (Krzyś) strzelił w dziesiątkę. Szkoda, ze sytuacja jest nieciekawa i taki trafny wniosek nie cieszy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzeba wszem i wobec głosić PRAWDĘ ,która wygląda tak - PiS ma ludzi poniżej pleców.
  Prezes jest mistrzem w destrukcji i nie tyle interesuje go rządzenie co rozpierniczenie wszystkiego jak leci, nawet gdyby to było najlepsze pod Słońcem. Nienawidzi Unii Europejskiej, która uważała jego brata za niedojdę a ich obu za prymitywów, więc będzie robił wszystko by nas wyprowadzić z Unii, choć niewątpliwie będzie mu żal forsy, którą dostawaliśmy.
  A najbardziej czekam na moment, w którym tym wszystkim popaprańcom, którzy na PiS głosowali, ich oczekiwania poprawy bytu spełzną na niczym.
  Miłego, ;)

  OdpowiedzUsuń